Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220
Primaviera · Voor wie met één dekbed het hele jaar door wil slapen en snel warm heeft.
Deze pagina bevat affiliate-links. Koop je via onze link, dan ontvangen wij een commissie zonder extra kosten voor jou. Meer info
4-seizoenen dekbed van twee delen met percal katoenen tijk, 200x220.
Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220 van Primaviera scoort 7,7/10 bij Slaap-Keuze, met een richtprijs van €149,95. Beste voor: voor wie met één dekbed het hele jaar door wil slapen en snel warm heeft. Sterkste punt: twee delen met drukknopen: gebruik apart of samen. Aandachtspunt: niet geschikt voor de droger. De score is onze eigen beoordeling op specificaties, voorwaarden en prijs-kwaliteit, geen labtest.
We zijn de prijs van dit product beginnen bij te houden. Kom binnenkort terug voor het volledige prijsverloop.
Over dit product
Het Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch is een 4-seizoenen dekbed in 200x220. Het bestaat uit twee losse delen die je met drukknopen aan elkaar vastmaakt: een zomerdeel met warmteklasse 4 en een herfstdeel met warmteklasse 3. Samen vormen ze volgens de winkel warmteklasse 1. De vulling is Ecodown, een gesiliconiseerde holle polyestervezel, en de tijk is percal katoen met 233 draden, omschreven als licht, zacht en sterk. Het dekbed heeft carré stepping en een opstaande rand. De winkel noemt het anti-allergisch en geschikt voor mensen die snel warm hebben. Je wast het op maximaal 40 graden in de machine, niet in de droger. Schud het dagelijks op en lucht het regelmatig. Het is bedoeld voor volwassenen en de fabrikant geeft 2 jaar garantie. Een totaalgewicht in kilo noemt de winkel niet, alleen de gram per deel.
Voor wie is dit product?
Dit dekbed past bij mensen die één dekbed het hele jaar willen gebruiken en dat in delen kunnen aanpassen aan het seizoen. Ook geschikt voor wie snel warm heeft.
Waar let je op?
Het dekbed mag niet in de droger en wordt op maximaal 40 graden gewassen. Een totaalgewicht in kilo is niet vermeld. Het formaat 200x220 is ruim, check of dat bij je bed past.
Alternatief, kies je dit als
Kies je dit als je wilt wisselen tussen zomer en winter zonder twee dekbedden. Slaap je altijd koud, kijk dan naar een dekbed met een warmere vulling.
Specificaties
| Merk | Primaviera |
|---|---|
| Type | 4-seizoenen dekbed |
| Maat | 200x220 |
| Vulling | Ecodown, gesiliconiseerde holle polyestervezel |
| Tijk | 100% percal katoen, 233 draden |
| Warmteklasse | Zomerdeel 4, herfstdeel 3, samen 1 |
| Prijs in 200x220 | €149,95 |
Voordelen
- Twee delen met drukknopen: gebruik apart of samen
- Percal katoenen tijk, 233 draden
- Volgens de winkel anti-allergisch
- Machinewasbaar op 40 graden
- 2 jaar fabrieksgarantie volgens de winkel
Nadelen
- Niet geschikt voor de droger
- Totaalgewicht in kilo is niet vermeld
- Twee delen vragen om de drukknopen goed vast te zetten
Veelgestelde vragen over de Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220
Voor wie is de Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220 geschikt?
De Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220 is vooral geschikt voor voor wie met één dekbed het hele jaar door wil slapen en snel warm heeft..
Wat kost de Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220?
De Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220 kost €149,95. Prijzen kunnen per aanbieder en over tijd verschillen.
Wat zijn de voor- en nadelen van de Primaviera Deluxe Percale Cotton Touch 4-seizoenen dekbed 200x220?
Voordelen zijn onder andere twee delen met drukknopen: gebruik apart of samen en percal katoenen tijk, 233 draden, terwijl nadelen zijn onder andere niet geschikt voor de droger en totaalgewicht in kilo is niet vermeld.