Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras
Traagschuim matras

Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras

Boschbedding · Wie veren wil met een traagschuimlaag en een keerbaar matras zoekt

Deze pagina bevat affiliate-links. Koop je via onze link, dan ontvangen wij een commissie zonder extra kosten voor jou. Meer info

Pocketvering matras van 22 cm met 4 cm traagschuim aan beide zijden en negen zones.

Kort oordeel

Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras van Boschbedding scoort 7,7/10 bij Slaap-Keuze, met een richtprijs van €385,00. Beste voor: wie veren wil met een traagschuimlaag en een keerbaar matras zoekt. Sterkste punt: traagschuim aan beide zijden. Aandachtspunt: veeraantal klopt niet tussen tekst en specificaties. De score is onze eigen beoordeling op specificaties, voorwaarden en prijs-kwaliteit, geen labtest.

7.7/10 Redactionele score
Bekijk prijs bij Boschbedding - €385,00 (opent in een nieuw tabblad)
Boschbedding €385,00 Bekijk (opent in een nieuw tabblad)

Over dit product

Het Ambassador matras combineert pocketveren met traagschuim. Het is 22 cm hoog en heeft aan beide zijden 4 cm traagschuim, dat volgens de winkel reageert op lichaamswarmte en druk. De pocketveren zijn verdeeld over negen comfortzones. Let op: de beschrijving noemt 500 pocketveren, maar de specificaties noemen 1000 veren. Die informatie klopt dus niet onderling, en je kunt het getal beter niet als vast gegeven zien. Je kiest medium voor mensen tot 80 kg of firm voor mensen boven 80 kg. De hoes is afritsbaar, anti-allergeen en wasbaar op 30 of 40 graden, met een synthetische tijk. De winkel noemt de ventilatie matig en het matras geschikt voor alle slaaphoudingen. Certificaten worden niet genoemd. De winkel geeft 1 jaar garantie. Door het traagschuim aan beide kanten kun je het matras keren. Dit past bij wie meer meegeven en drukverlichting zoekt, en daarbij een matig ventilerend matras accepteert. Er zijn 25 maten, van 70x200 tot 200x220.

Voor wie is dit product?

Voor wie het meegevende gevoel van traagschuim wil, maar de steun van pocketveren niet wil missen. De winkel noemt het geschikt voor alle slaaphoudingen.

Waar let je op?

Aantal veren is onduidelijk: 500 in de tekst, 1000 in de specificaties. De ventilatie is volgens de winkel matig, dus heb je het snel warm, houd daar rekening mee.

Alternatief, kies je dit als

Kies dit als je traagschuim prettig vindt. Slaap je warm, kijk dan naar het Mayor koudschuim matras, waar de winkel de ventilatie goed noemt.

Specificaties

MateriaalPocketveren met traagschuim
Hoogte22 cm
HardheidMedium (tot 80 kg) of firm (boven 80 kg)
OpbouwPocketveren, 9 zones, 4 cm traagschuim per zijde
HoesAfritsbaar, anti-allergeen, wasbaar 30 of 40 graden
Maten70x200 t/m 200x220 (25 maten)
Prijs in 160x200385 euro

Voordelen

  • Traagschuim aan beide zijden
  • Negen comfortzones
  • Medium of firm kiesbaar
  • Wasbare, afritsbare hoes
  • 25 maten beschikbaar

Nadelen

  • Veeraantal klopt niet tussen tekst en specificaties
  • Ventilatie is matig volgens de winkel
  • Geen certificaten vermeld

Veelgestelde vragen over de Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras

Voor wie is de Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras geschikt?

De Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras is vooral geschikt voor wie veren wil met een traagschuimlaag en een keerbaar matras zoekt.

Wat kost de Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras?

De Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras kost €385,00. Prijzen kunnen per aanbieder en over tijd verschillen.

Wat zijn de voor- en nadelen van de Boschbedding Ambassador Traagschuim Matras?

Voordelen zijn onder andere traagschuim aan beide zijden en negen comfortzones, terwijl nadelen zijn onder andere veeraantal klopt niet tussen tekst en specificaties en ventilatie is matig volgens de winkel.

Vergelijkbare producten

Vraag?
Bekijk prijs bij Boschbedding